KONTAKT

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Adam Krasowski i pochodzę z Pasłęka. Zamieszkiwałem ten piękny gród kilkadziesiąt lat. Na starym mieście byłem częstym bywalcem. Zawsze lubiłem długie spacery wokół starego miasta. Trzeba czuć ten klimat, tych ludzi mieszkając tutaj – tego się nie zapomina. Miasto posiadające taki arsenał tajemnic sprawia, że dzieciństwo spędzone tutaj jest prawdziwą przygodą.
Strona internetowa Zabytkowy Pasłęk powstała kilka lat temu i ma na celu propagowanie starego miasta, jego historii, burzliwej przeszłości. Dzięki tej stronie możez odkryć wiele niedostrzegalnych wcześniej zdjęć. Baza tych archiwalnych zdjęć stale się pogłębia.

Mail do mnie :

adam@zabytkowypaslek.pl

Oświadczenie o moim stanowisku wyrażanym na stronie oraz wspierających ją portalach, social mediach.

Otóż oznajmiam, że strona powstała w celach hobbystycznych i tylko pokazuje to, co widać obecnie i co było widać w przeszłości a ukazane jest to chociażby na zdjęciach. Wszelkie posty, artykuły, treści fotograficzne mają na celu czystą informację bez zajmowania jakiegokolwiek stanowiska. Jeśli wypowiadam się w jakiejś sprawie, to moje stanowisko jest neutralne w sprawach politycznych, religijnych. Nie zalecam ani nie odradzam jakichkolwiek opcji wyżej wymienionych.
Z uwagi na to, że niektóre artykuły są tworzone przez innych członków grupy Zabytkowy Pasłęk, nie ponoszę odpowiedzialności za ich treść oraz osobiste poglądy członków grupy.


Działalność grupy oraz indywidualna jak i  fotografie oraz posty publikowane na stronie mają charakter rekonstrukcyjny i edukacyjny. Strona nie ma na celu propagowania żadnej zbrodniczej ideologii; nazizmu, faszyzmu, komunizmu i innych.

Oprócz tego oświadczam, że pojawianie się na zdjęciach adresu strony internetowej nie jest równoznaczne z tym, że roszczę sobie prawa do tego zdjęcia.

Adam Krasowski