START

HISTORIA

BURSZTYNOWA KOMNATA

PODZIEMIA

GALERIE

FILMY

CZAT

LINKI

KONTAKT

ARTYKUŁY

stat4u
Jak strona wykorzystuje dla Twojego dobra ciasteczka COOKIES - zapoznaj się z taką polityką. COPYRIGHT 2010-2017 www.ZabytkowyPaslek.pl Celem tej strony jest promocja miasta  i propagowanie wartości historycznych, które mają związek z zabytkami Pasłęka.
POSZUKIWANIE SKARBÓW, BURSZTYNOWA KOMNATA Kroki do znalezienia skarbu : 1. Znalezienie dokumentu lub wskaziciela. 2. Weryfikacja dokumentu lub ustnego wskazania 3. Wszelkie niezbędne prawne pozwolenia oraz     zabezpieczenie siebie. Jeśli ktoś z Twojej rodziny posiada informacje z końca II wojny światowej dotyczące  przywozu jakichś skrzyń  bądź wejść  do podziemii - napisz do mnie :  redakcja@zabytkowypaslek.pl Być  może  posiadasz inne ciekawe informacje, jakieś pamiątki, stare dokumenty dotyczące Pasłęka. Zapraszam do kontaktu ze mną.

OBÓZ JENIECKI z I WŚ

Widać nas na: Fan Page - Kliknij TUTAJ Profil Facebooka - Kliknij TUTAJ
Zabytkowy Pasłęk | Utwórz swoją wizytówkę
LINKI

ZAMKI-GOTYCKIE.PL - witryna utworzona została w listopadzie 2010 roku. Głównym czynnikiem jej powstania była pasja jej autora - czyli mnie - do gotyckich zamków i innych budowli obronnych. Swe podróże zacząłem w 2008 roku. Pierwszym obiektem, który zwiedziłem i od którego wszystko się zaczęło był zamek krzyżacki w Golubiu-Dobrzyniu, a dokładniej zakupiona tam mapa z zamkami w Polsce, dzięki której mogłem planować wędrówki po dawnych miastach i miejscowościach Państwa Krzyżackiego i nie tylko. Obecnie na stronie odwiedzający mogą wirtualnie zwiedzić zamki gotyckie (krzyżackie, biskupie, królewskie,...), Miasta warowne, średniowieczne kościoły oraz wszystko co jest związane z epoką obejmującą okres pomiędzy starożytnością, a Renesansem.

Autor strony o sobie: