21 kwietnia 2024

KONTAKT

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Adam Krasowski i pochodzę z Pasłęka. Zamieszkiwałem ten piękny gród kilkadziesiąt lat. Na starym mieście byłem częstym bywalcem. Zawsze lubiłem długie spacery wokół starego miasta. Trzeba czuć ten klimat, tych ludzi mieszkając tutaj – tego się nie zapomina. Miasto posiadające taki arsenał tajemnic sprawia, że dzieciństwo spędzone tutaj jest prawdziwą przygodą.


Strona internetowa Zabytkowy Pasłęk powstała kilka lat temu i ma na celu propagowanie starego miasta, jego historii, burzliwej przeszłości. Dzięki tej stronie możez odkryć wiele niedostrzegalnych wcześniej zdjęć. Baza tych archiwalnych zdjęć stale się pogłębia.

Mail do mnie : adam@zabytkowypaslek.pl

Oświadczenie o moim stanowisku wyrażanym na stronie oraz wspierających ją portalach, social mediach.

Otóż oznajmiam, że strona powstała w celach hobbystycznych i tylko pokazuje to, co widać obecnie i co było widać w przeszłości a ukazane jest to chociażby na zdjęciach. Wszelkie posty, artykuły, treści fotograficzne mają na celu czystą informację bez zajmowania jakiegokolwiek stanowiska. Jeśli wypowiadam się w jakiejś sprawie, to moje stanowisko jest neutralne w sprawach politycznych, religijnych. Nie zalecam ani nie odradzam jakichkolwiek opcji wyżej wymienionych.
Z uwagi na to, że niektóre artykuły są albo były utworzone przez innych członków grupy Zabytkowy Pasłęk, nie ponoszę odpowiedzialności za ich treść oraz osobiste poglądy członków grupy.


Działalność grupy oraz indywidualna jak i  fotografie oraz posty publikowane na stronie mają charakter rekonstrukcyjny i edukacyjny. Strona nie ma na celu propagowania żadnej zbrodniczej ideologii; nazizmu, faszyzmu, komunizmu i innych.

Oprócz tego oświadczam, że pojawianie się na zdjęciach adresu strony internetowej nie jest równoznaczne z tym, że roszczę sobie prawa do tego zdjęcia.

Adam Krasowski